Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. ročník Gympl Festu

22. 4. 2008
Hudba, zpěv, pivo a pohodoví lidé? Proč ne ;o)


Nevíte, co byste mohli dělat první pátek v květnu? Nemůžete se rozhodnout mezi posezením s přáteli v hospodě, s rodinou u televize nebo čtením oblíbené knihy? Radím Vám dobře, na všechny možnosti se vybodněte a přijďte se podívat na Gympl Fest, který se koná 2. května od 13 hodin na Dětském hřišti v Broumově. Již třetím rokem studenti broumovského gymnázia pořádají hudební akci plnou skvělých kapel. První ročník se konal před dvěma lety na nádvoří Gymnázia Broumov. Návštěvnost v té době nebyla moc velká, ale o to víc lidí přišlo na 2. ročník, který se konal společně s Majálesem. Po průvodu plném masek, převleků a kostýmů se lidé přesunuli rovněž na Dětské hřiště, kde si mohli poslechnout nemalý zástup jak místních kapel, tak i skupin z okolí Broumova.
Letošní ročník se koná díky laskavému svolení našeho pana ředitele, který nám nemohl udělit dvě ředitelská volna za sebou. Proto jsme si měli na daný pátek vymyslet nějaký vlastní program. My se rozhodli a využili ho na uspořádání právě 3. ročníku Gympl Festu. Na většině prací se podílí paní učitelka Eva Židová se svými hudebními semináři z kvinty a sexty. Tento pátek odjíždí na dva dny na skautskou chatu na Janovičky, kde budou pilně nacvičovat repertoár.
A 2. května to všechno vypukne. Čeká na Vás 14 skvělých kapel, včetně uskupení Dobrý tip, ve kterém Vám své umění předvedou právě studenti gymnázia společně s kapelníky, kteří se nás rozhodli v našem malém hudebním pokusu podpořit ;o)


A na jaké kapelky se můžete těšit?

Reset, Ískejp, Dědečkovy nové papuče, Dobrý tip, Musica de Mortale, Štafle, Papaya tyrkys, Imodium, Masterpiece, Svěží zelenina, P.L.H. , Sunbeam, Instrumentální marmeláda, 4 akordy


Součástí celého odpoledne i večera ( konec akce je naplánován na 23:00 ) je stavba "odpadkové sochy". Proto Vás tímto žádám, abyste s sebou přinesli nějakou tu pet láhev a vůbec všechny kelímky a jiné odpadky na hřišti vhazovali do naší "odpadkové krásky". Děkuju předem :o)

Letošní ročník navíc bude spojený s Rockovým zákuskem, takže budete moct hlasovat o nej kapelu, která by měla postoupit na Broumovskou kytaru :o)


Pořád jsem Vás nenalákala na určitě příjemně strávený den? Tak pak mě už opravdu nic nenapadá a je to vaše smůla. Určitě to bude povedená akce. A kdo se rozhodl, že přijde, ať doma určitě nenechá dobrou náladu :o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Budoucí plány

(darilka, 17. 6. 2008 15:42)

To Metal forever : Zatím se žádný nechystá...Teprve se vzpamatováváme z letošního ročníku..Celkem se povedl a tak nepochybuji o tom, že se příští rok uskuteční další ;o) Samozřejmě o něm budu na svých stránkách včas imformovat...

Dotaz

(Metal forever, 17. 6. 2008 15:38)

Zdravíčko.:) O dalším ročníku se ti nechce napsat??